رضا کیانیان:

باید سیاست را از اهالی سینما دور کرد

کیانیان گفت: در عالم سیاست کسانی بر مسند قدرت در کشور بودند که ادعای خاک پای مردم و مردمی بودن را داشتند اما با اقدامات خود؛ کشور و جامعه را رو به نابودی سوق می‌دادند.

دلایل بازداشت همسر مهناز افشار از زبان دادستان تهران

دادستان تهران با اعلام صدور قرار وثیقه ۲۹میلیاردی از بازداشت متهم شرکت «رشد» خبر داد.

ورزشگاه آزادی در میان آثار برتر معماری

دهمین نشست «یکصد معمار، یکصد انتخاب» در «خانه گفتمان شهر و معماری» برگزار شد.

علیرضا افتخاری انتقاد کرد

خواننده صاحب نام موسیقی ایرانی با انتشار نوشته ای ضمن انتقاد از اقدام موسسه برگزارکننده ویژه برنامه «شبِ مهر» در تبلیغات شهری، اعلام کرد که در این برنامه شرکت نمی کند.

دورهمی تذکر گرفت

عضو مجمع نمایندگان اهل سنت مجلس گفت: اخراج ناظر پخش و تذکر به عوامل این برنامه دورهمی نشان از نگاه منطقی صدا و سیما به مسائل کشور دارد.

امیر تتلو به دادسرا فراخوانده شد

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو با احضاریه شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه باید خود را به این نهاد معرفی کند.

«هری پاتر» ۳۰مرداد منتشر می‌شود

ترجمه ویدا اسلامیه از عنوان جدید مجموعه هری پاتر نوشته جی.کی. رولینگ به زودی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر می‌شود.

ورزشی-قسمت اول

فروش خیره‌کننده یک انیمیشن

فروش جهانی انیمیشن «در جستجوی دُری» محصول استودیوی پیکسار و کمپانی دیزنی از مرز 900 میلیون دلار عبور کرد.

لئوناردو دی‌کاپریو چطور به اولین نقشش رسید؟

لئوناردو دی کاپریو با بازی در فیلم «رومئو و ژولیت» راه موفقیت و شهرت را به سرعت طی کرد، اما او چگونه این نقش را به دست آورد؟

ترسی که قاچاقچیان به جان سینما انداخته‌اند

«اژدها وارد می‌شود» به کارگردانی مانی حقیقی به فاصله چهار ماه از شروع اکران وارد شبکه نمایش خانگی شد تا بیش از پیش جدیت تهدید عرضه نسخه‌های قاچاق روشن شود.

اقتصادی-بخش اول

نمایش

این تئاتر را ایستاده ببیند!

سعید بهنام خانیکی گفت: تماشاگر نمایش ما تماشاگری فعال است که در طول اجرای نمایش همراه با گروه حرکت می‌کند و به صورت ایستاده، نظاره‌گر نمایش است.

خوشبختی‌های کوچک سوسک شدن

نمایش "خوشبختی‌های کوچک سوسک شدن" به کارگردانی آزاده انصاری به دلیل عدم امکان تمدید،سه روز پایانی هفته آخر ،اجرای‌های ویژه خواهد داشت.

اسلایدر تصاویر

نمایشگاه عکسی به نفع قربانیان اسیدپاشى

نمایشگاه عکسی به نفع قربانیان اسیدپاشى

نمایشگاه عکس فیلم سینمایی «لانتوری» از 25 مردادماه در گالری بهار خانه هنرمندان ایران کار خود را آغاز کرد و تا یکم شهریور برپاست. در این نمایشگاه حدود 25 عکس‌ از فیلم سینمایى «لانتورى» به نفع قربانیان اسیدپاشى به نمایش درآمده است.
  • ۱۰°
  • -۱°