20 تصویر متحرک که تاثیرشان بیشتر از کلمات است

شگفتی های زیادی در دنیا وجود دارد و برای به اشتراک گذاشتن این شگفتی ها تصاویر تاثیرگذارتر از کلمات هستند. بدونیم چندین تصویر متحرک آورده است که نشان می دهد تصاویر متحرک خیلی بهتر از کلمات می توانند گویای شگفتی ها باشند.

۶ دلیل برای اثبات تاثیر سرگرمی روی حرفه کاری افراد

محققان به تازگی متوجه شده‌اند که میان سرگرمی و حرفه کاری هر فرد رابطه مستقیمی وجود دارد. پیدا کردن یک سرگرمی نه تنها باعث می‌شود که فعالیت جسمی مناسبی داشته باشید بلکهمی‌تواند روی زندگی شما، مخصوصا حرفه کاری‌تان تاثیر بگذارد.

ورزشی-قسمت اول

سازنده بازی‌های پوکمون یک بازی دیگر ساخت

استودیو گیم فریک (Game Freak)، سازنده‌ی سری بازی‌های پوکمون، بازی پلتفرمر Giga Wrecker را در استیم به شکل دسترسی زودهنگام (Early Access) عرضه کرده است. با زومجی همراه باشید.

آیا دوری واقعا مبتلا به فراموشی است؟

آیا دوری، ماهی کوچولوی بامزه‌ی انیمیشن «در جستجوی نمو» واقعا از بیماری فراموش‌کاری رنج می‌برد یا در تمام این مدت ما را فریب می‌داده؟ در این مطلب این تئوری بسیار بحث‌برانگیز را بررسی می‌کنیم.

زیباترین بازی‌های PlayStation کدام است؟

بازی های کامپیوتری در طی این سالها تغییرات زیادی کرده اند از گرافیک چند ضلعی اولین بازی Metal Gear Solid گرفته تا بازی های بیش از حد واقع گرایانه مانند Detroit: Become Human که به تازگی معرفی شده است.

اقتصادی-بخش اول

اسلایدر تصاویر

تصاویری از جشن اختتامیه المپیک ریو

تصاویری از جشن اختتامیه المپیک ریو

المپیک تابستانی ۲۰۱۶ دیروز یکشنبه همراه با مراسم باشکوه اختتتامیه ای که در استادیوم ماراکانا برگزار شد به پایان رسید. در تصاویر زیر نگاهی به زیباترین لحظات این مراسم شگفت انگیز بیندازید.
  • ۱۰°
  • -۱°