کد خبر: ۱۹۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران عکسهایی از جشن تولدش که با روز تولد چارلی چاپلین یکی بود در اینستاگرامش منتشر کرد.
زندگی امروز/ نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران عکسهایی از جشن تولدش که با روز تولد چارلی چاپلین یکی بود در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش زندگی امروز به نقل از مجله سبز، نیلوفر پارسا بازیگر معروف ایرانی است که با بازی در سریال آوای باران به شهرت است او وی متولد ۲۷ فروردین ۱۳۶۹ می باشد. او در صفحه اینستاگرامش عکسی از کیک تولد ۲۷ سالگیش منتشر کرد. همچنین به مناسب یکی شدن روز تولدش با تولد چارلی چاپلین عکس هایی با تیپ چارلی چاپلینی منتشر کرد که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

تولد نیلوفر پارسا
نیلوفر پارسا با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت:

و تو برایم نوشتی؛ "سالِ من امروز با تولد تو نو شد …

هرسالِ من باتو نو میشود،

بهارِ من ،شکوفه ی زیبایم … تو بهترین نشانه ی تازه شدنِ دنیایی … تولدت مبارک ❤️”

و من مثل همیشه با گوشه لبم لبخند زدم

گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد ۲۷ سالگی!
جشن تولد نیلوفر پارسا

گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد ۲۷ سالگی!

گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد ۲۷ سالگی!
نیلوفر پارسا با تیپ چارلی چاپلینی

بیشتر بدانید:نیلوفر پارسا: برای «بیتا» یک ماه نخوابیدم

«نیلوفر پارسا» بازیگر نقش «بیتا» درست برخلاف نقشی که در سریال «آوای باران» ایفا کرد؛دختری آرام، سر به زیر و وابسته به خانواده است؛به همین خاطر بازی در این نقش برای او دشواری های خاص خودش را داشت.او از دوران کودکی شیفته بازیگری بود و سرانجام توانسترویای کودکی اش را به حقیقت پیوند بزند. با ما همراه باشید تا با نیلوفر خانم بیشتر آشنا شوید.


گریم و پوشش عجیب نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در تولد ۲۷ سالگی!
نیلوفر پارسا در آوای باران

بازیگری جزو آن دسته از حرفه هایی محسوب می شود که باید عشق و استعداد آن، در درونتان،از همان دوران کودکی نهفته باشد، به عبارت دیگر، این هنر تا حد زیادی ذاتی است و اینطور نیستکه ظرف مدت کوتاهی بتوانید، آن را پرورش دهید.

من از دوران کودکی ام، شیفته بازیگری بودم. شاید بخشی از این موضوع به این خاطر بودکه در دوران کودکی، پدرم دوستی داشت که بازیگر توانایی بود. به لحاظ اخلاقی هم فرد وارسته ای بودو همین موضوع باعث می شد که من به بازیگری بسیار علاقمند شوم. هیچ وقت یادم نمی رود وقتی ۷ سالم بودبه خانواده گفتم که می خواهم بازیگر شوم! انگار از همان ابتدا تصمیم را برای ورود به حرفه بازیگری گرفته بودم.

وقتی بزرگتر شدم بار دیگر بحث علاقه ام نسبت به حرفه بازیگری مطرح شد. خانواده ام نسبتبه ورودم به عرصه بازیگری مخالفتی نداشتند و حتی گفتند من را حمایت می کنند اما در این میان یک شرطبرای من تعیین کردند و آن این بود که تحصیلاتم را در رشته دیگری به غیر از بازیگری ادامه دهم،من هم به این خواسته آنها که معقول به نظر می رسید تن دادم و در دانشگاه رشته «IT» را خواندم.

من به بازیگری علاقه زیادی داشتم، به همین خاطر دوست داشتم همه چیز را در این حرفه پله پله یاد بگیرم،در نتیجه در کلاس های بازیگری امین تارخ شرکت کردم.به موازات آن هم، در کلاس های کارگردانی تهمینه میلانی شرکت کردم.می خواستم در کنار بازیگری با کارگردانی هم آشنا شومتا از این طریق با دکوپاژ و میزنسن و نحوه بازی گرفتنکارگردان از بازیگرها آشنا شوم، چون می دانستم به این واسطه می توانمبا ابعاد بازیگری آشنا شوم و آن را به شکل اصولی فرا بگیرم.

گفتگو با نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران
پس از کلاس های بازیگری ام که نزدیک به ۶-۵ سال طول کشید،تصمیم گرفتم در زمینه تست تصویری،هوشیارانه عمل کنم و در هر کاری حضور پیدا نکنم و صرفا کارهایی را انتخاب کنم که حس کنم به عنوان اولین قدم می توانمدر آن موثر و قوی ظاهر شوم؛ به همین دلیل در این مدت برای تست تصویر اقدام نکردم. تنها در یکاپیزود از سریال «شاید برای شما اتفاقت بیفتد» حضور پیدا کردم اما وقتی از طریق یکی از دوستانم متوجه شدمحه آقای سهیلی زاده در حال ساخت یک سریال جدید هستندو قصد دارند از چند بازیگر جوان به روال چند سال گذشته بهره بگیرندحس کردم فرصت مناسبی در اختیارم قرار گرفته تا بتوانم از تجاربی که در این چند سال به دست آورده ام، بهره بگیرم.
 
به همین خاطر برای انجام تست به دفتر وی رفتم. بعد از تست ایشان تا حدی من را امیدوار کردند و گفتندبازی ات با آنچه که مد نظر ما برای نقش بیتا هست تا حدی نزدیک است اما این موضوع به معنای این نیستکه شما را برای این نقش انتخاب کردیم. خلاصه نزدیک به یک ماه گذشت تا به من جواب قطعی برای حضوردر این نقش داده شود و در طول این مدت، من درشرایط پر استرسی به سر می بردم و شب ها خوابم نمی برداما خوشبختانه این استرس ها نتیجه داد و من سرانجام توانستم نقش بیتا را بازی کنم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: