باید ایتالیایی زندگی کرد یا آلمانی؟

زندگی کجاست؟ شاید در یادداشتی قدیمی که فراموشش کرده‌ایم
چرا احساس تنهایی می‌کنیم؟

چرا احساس تنهایی می‌کنیم؟

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که فقط موقعیت اجتماعی ما روی احساس تنهایی تاثیر نمی‌گذارند. بلکه ژن‌های مادرزادی ما هم بر احتمال تنها بودن تاثیرگذار هستند.

ورزشی-قسمت اول

برتری افراد مجرد بر افراد متاهل

آیا می‌دانستید افراد مجرد نسبت به افراد متاهل از حس خودمختاری زیادی برخوردار هستند؟ آن‌ها مصمم‌تر و قاطعانه‌تر از افراد متاهل تصمیم می‌گیرند، احساس ناامیدی در این افراد کمتر دیده می‌شود، افراد مجرد تمایل زیادی به رشد و پیشرفت و احساسات منفی کمتری دارند.

اجتماعی

با دروغ گفتن همسر چیکار کنیم؟

یکی از عواملی که میتواند منجر به جدایی عاطفی، جسمی و یا طلاق در زندگی زناشویی شود، دروغگویی همسر است.

10 موردی که نباید تحمل کرد

اگر بنا باشد هر چیزی که مطابق میلتان نیست را تحمل کنید هیچ گاه تغییری در زندگی تان رخ نخواهد داد ضمن اینکه بعضی از اتفاقات هست که به هیچ وجه نباید تبدیل به عادت شده و تحمل شوند.

دوستان بیشتر، افسردگی کمتر

یکی از راه‌هایی که می‌تواند به کاهش بروز افسردگی در افراد کمک کند، داشتن دوست‌هایی صمیمی است. حتی همنشینی با اعضای خانواده نیز می‌تواند در افزایش طول عمر افراد موثر باشد.

ارتباط دو جانبه درد و افسردگی

در این مقاله به این مساله پرداخته شده است که آیا دردهای مزمن باعث افسردگی می‌شوند و یا افسردگی و اختلالات روانی باعث درد می‌شود؟ به این ترتیب رابطه‌ای بین درد و افسردگی وجود دارد.

اقتصادی-بخش اول

اسلایدر تصاویر

(تصاویر) عکاسی در یک قدمیِ مرگ

(تصاویر) عکاسی در یک قدمیِ مرگ

دونالد مک کالین یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین عکاسان خبری جهان که شماری از مهمترین فجایع چند دهه اخیر را با دوربین خود به ثبت رسانده است اکتبر امسال هشتاد ساله می‌شود؛ او عکاس شجاعی است که برای ثبت فجایع با مرگ دست و پنجه نرم کرده است.

سلامت

تغذیه دسته‌جمعی چه تاثیری بر روان دارد؟

تناول غذا در کنار اعضای فامیل و به خصوص اعضای خانواده بسیار لذتبخش و مفید است و از لحاظ روحی فایده های زیادی برای اعضای یک خانواده دارد.

خطر بی‌اعتمادی در زندگی مشترک

بی‌اعتمادی با چه عواملی پدید می‌آید؟ چه توصیه‌هایی به زوجین در رفع بی‌اعتمادی به همسرشان کمک خواهد کرد؟

رفع مشکلات روحی با از دست دادن عزیزان

گاهی اوقات با از دست دادن عزیزی در زندگی مان دچار مشکلات روحی و روانی زیادی می شویم.
  • ۱۰°
  • -۱°